Vychutnajte si chladené tyčinky Kinder a zasúťažte si o rodinný pobyt v Rakúsku

Kategórie: CHLADENÝ A MRAZENÝ TOVAR, Mliečne dezerty

Máte radi chladené tyčinky Kinder? Tak si nenechajte ujsť súťaž o dovolenku v Rakúsku pre celú rodinu! Do súťaže sa môžete zapojiť, či už kúpite Kinder Mliečny rez, Kinder Maxi King, Kinder Paradiso alebo Kinder ChocoFresh a samozrejme aj Kinder Pinguí. Ten môžete ochutnať nielen vo variante s kokosom, ale najnovšie aj s višňovou príchuťou Cherry.

Chladené dobroty od Kinder vám môžu urobiť radosť hneď dvakrát. Najprv vás poteší ich vynikajúca chuť a následne, ak budete jedným z piatich šťastlivcov a vyhráte darčekov poukaz na 7 nocí pre 2 dospelých a 2 deti v jednom z hotelov Falkensteiner Katschberg v Rakúsku. Okrem plnej penzie alebo balíčka all inclusive vás budú čakať aj príjemné chvíle vo wellness a vodnom svete a deti si užijú aj ďalšie špeciálne aktivity.

A ako presne súťaž funguje? Stačí si do 31. marca 2024 zakúpiť jeden z chladených produktov značky Kinder a účtenku z nákupu zaregistrovať na webovej stránke www.kinder.sk. Potom si už len držte palce, aby ste medzi piatimi výhercami boli práve vy.

Do súťaže o rodinný pobyt v rakúskom Korutánsku sa zapojíte napríklad so sviežou pochúťkou z mlieka Kinder Mliečny rez, ale aj s obľúbeným Kinder Pinguí z mäkkých piškótových rezov a mliečneho krému s chrumkavou čokoládovou polevou. Jeho klasickú a kokosovú príchuť tento rok dopĺňa aj vynikajúca príchuť višní Kinder Pinguí Cherry, ktorá rozhodne stojí za ochutnanie. Zapojiť sa môžu aj milovníci Kinder Maxi King so sekanými lieskovými orieškami, čokoládou a mliečnou náplňou s chuťou karamelu, a pozadu nezostanú ani fanúšikovia Kinder Paradiso, nadýchanej piškótovej dobroty s chladeným mliečnym krémom, alebo Kinder ChocoFresh, v ktorom sa spája mliečna náplň a lieskovoorieškový krém v chrumkavej vrstve mliečnej čokolády.

Základní informace

Výrobca / distribútorFerrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5
ZnačkaKinder
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia28–35 g
Dátum uvedenia na slovenský trh03/2024

Jogurt vanilka

Milk-agro spol. s r.o. Čapajevova 36 080 46 Prešov

Jogurt Jahoda Banán

Milk-agro spol. s r.o. Čapajevova 36 080 46 Prešov

BRICK COOKIES S KARAMELOM, ORIEŠKAMI  A  ČOKOLÁDOVOU POLEVOU

Comperio s.r.o. Nuselská 1419/53 140 00 Praha 4

Tic Tac Coca-Cola

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5

Ako dobre poznáte svoju vlasť? Súťažte s nátierkou Nutella o úžasné ceny!

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5

Nutella Záhradka

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5