Voňavá, šetrná a účinná hygiena našich najmenších – Frosch EKO

Kategórie: DROGÉRIA A KOZMETIKA, Telová kozmetika

Dnes, viac ako kedykoľvek predtým, sa potvrdzuje, ako je hygiena a čistota dôležitá. Čisté prostredie, a predovšetkým umyté ruky, hrajú významnú roli pri udržaní si pevného zdravia dospelých aj detí. Ako sa postarať o hygienu tých najmenších? Hygiena, umývanie rúk a dezinfekcia sú slová, ktoré sa intenzívne skloňujú v posledných týždňoch. Každý rodič sa snaží o ochranu svojich detí urobiť maximum. Mydlá a čističe v domácnosti, ktoré sú pre hygienu najmenších detí kľúčové, musia nielen zaručiť účinnosť, ale byť šetrné k citlivej detskej pokožke a zdraviu. Značka ekologickej drogérie Frosch, ktorá má so starostlivosťou o jemnú detskú pokožku a s čistotou spokojného domova skúsenosti viac ako 30 rokov, ponúka hypoalergénne výrobky založené na prírodných surovinách bez nežiadúcej chémie, ktoré sú spoľahlivým pomocníkom pri hygiene rúk menších aj väčších detí. Obľúbené výrobky Frosch EKO Tekuté mydlo pre deti v dávkovači alebo Frosch sprchový gél a šampón pre deti poteší nielen hravým grafickým spracovaním, ale tiež krásnou vôňou, ktorú ocenia práve deti. Produkty Frosch sú šetrné nielen k detskej pokožke, ale vďaka svojmu zloženiu tiež k prírode. Po použití sa produkty v prírode bez zvyšku rozložia. Fľašky sú vyrobené z recyklovaného materiálu a sú opätovne recyklovateľné. Po použití ich stačí vhodiť do kontajneru na triedený odpad.

Na čisté ruky dohliada žabka

Zvedavé detské ručičky rady objavujú svet a zoznamujú sa tak so svojím okolím. Ruky sú však jedným z prenášačov baktérií či vírov, a ich správne umývanie je preto veľmi zásadné. Frosch EKO Tekuté mydlo pre deti v dávkovači obsahuje 300 ml hodnotné zvlhčujúce prísady, ktoré poskytujú ochranu povrchu pokožky a je vhodné pre časté používanie. Hypoalergénne zloženie prírodného mydla jemne čistí a chráni pokožku detských rúk. Zloženie s neutrálnym pH zaisťuje príjemný, čistý a hebký pocit po umytí. Receptúra neobsahuje mikroplasty, parabény, EDTA ani farbivá a mydlo veľmi dobre znáša aj citlivá detská pokožka. Praktický dávkovač je vyrobený v niekoľkých veselých dizajnových variantoch s obrázkami žabky, ktorá poteší deti pri každom umývaní rúk.

Obľúbený dávkovač detského mydla je možné doplniť ekologicky aj ekonomicky výhodnou pollitrovou náhradnou náplňou Frosch EKO Tekuté mydlo pre deti 500ml.

Umývanie vláskov bez slzičiek

Pre hygienu celého tela a vláskov prináša značka Frosch sprchový gél a šampón pre deti, ktorý je vyvinutý s receptúrou zaisťujúcou extra jemnú starostlivosť pre citlivú pokožku detí od 3 rokov. Šetrné zloženie umyje celé telo a pridaný pantenol sa postará o hydratáciu. Výťažky z pšeničného proteínu uľahčujú rozčesávanie detských vláskov a navracajú im vitalitu. Jemné zloženie neštípe v očiach pri umývaní vláskov a je pH neutrálne. Receptúra neobsahuje mikroplasty, parabúny, EDTA, ropné zložky, ani zložky živočíšneho pôvodu. Frosch Senses sprchový gél a šampón pre deti je k dostaniu v 3 farebných prevedeniach: ružovej, zelenej a modrej.

Čisté prostredie pre batoľatá a dojčatá

S čistým prostredím pre dojčatá a batoľatá pomôže Frosch Hygienický čistič detských potrieb a omývateľných povrchov. Praktický rozprašovač je ideálny pre čistenie detských potrieb, ako sú prebaľovacie pulty, jedálenské stoličky alebo omývateľné hračky. Na rozdiel od štandardných čističov je zloženie výhradne z prírodných surovín, bez parfumov a farbív, naviac obohatené o provitamín B5.

Na cumlíky, dojčenské fľašky, savičky, hryzátka, riad alebo omývateľné hračky je tu Frosch Umývací prostriedok na dojčenské fľašky a cumlíky. Hypoalergénne zloženie s neutrálnym pH 5,5 čistí dôkladne odolné zvyšky od mlieka, ovocných štiav a ďalších pokrmov, bez zvyšku sa z riadu opláchne. Neobsahuje farbivá a parfumy a je vhodný aj pre alergikov.

Základní informace

Výrobca / distribútorWerner & Mertz GmbH, Rheinallee 96, 55120 Mainz, Německo
ZnačkaFrosch
WWWhttps://www.frosch.eco/sk/sk/
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia200 - 500 ml
Dátum uvedenia na slovenský trh4/2023
Odporúčaná maloobchodná cena3,28 - 4,96 EUR

Produktové varianty

Vileda mikrohandrička z recyklovaných vlákein 3ks

Freudenberg Home and Cleaning Solutions s.r.o. Na Královce 4 101 00 Praha 10

Daylong sensitive sun care

Galenoderm, s.r.o. Nobelova 28 831 02 Bratislava 3

Dezinfekcia značky Lysoform

Henkel Slovensko, spol. s r.o. Záhradnícka 91 821 08 Bratislava

Frosch na vodný kameň, mastnotu, drevo aj sklenené plochy

Werner & Mertz GmbH, Rheinallee 96, 55120 Mainz, Německo

Frosch s 3R Sprejom

Werner & Mertz GmbH, Rheinallee 96, 55120 Mainz, Německo