Vegggee nátierky

Kategórie: KOLONIÁL, Zdravá výživa, Špeciálne potraviny

Dehydratované zmesi na vegánske nátierky na báze hrachového proteínu, vďaka ktorému majú nátierky vysoký obsah bielkovín. Obsahujú veľa vláknin a sú bez gluténu. Vhodné pre vegánov, vegetariánov, ale tiež všetkých, ktorí chcú vo svojom jedálničku zvýšiť podiel rastlinnej stravy. Nátierky sú nositeľom medzinárodnej ochrannej známky V-label. Sú bez sóje.
Na prípravu nátierky je postačujúce pridať 135 ml vody, podľa preferencií je možné pridať aj 50 ml repkového alebo slnečnicového oleja a premiešať.
Produkt je dostupný v 5 príchutiach: živánska, pórová, salsa, špenát, pečený cesnak a je dodávaný v recyklovateľných obaloch.

Základní informace

Výrobca / distribútorMäspoma spol. s r.o.
ZnačkaVeggee
WWWhttps://www.maspoma.sk/kategoria-produktu/veggee-natierky/
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia65 g
Počet ks v kartóne16
Dátum uvedenia na slovenský trh01/2023

Zloženie

živánska: hrachový bielkovinový izolát, sušená zelenina (cesnak, cibuľa), inaktívne kvasnice, dextróza, hrášková vláknina, soľ, koreniny (paprika sladká, korenie čierne, zázvor), arómy, paprikový extrakt cesnaková: hrachový bielkovinový izolát, inaktívne kvasnice, sušená zelenina (cesnak min. 3 %, cibuľa, petržlenová vňať), dextróza, hrášková vláknina, soľ, arómy, koreniny (zázvor, korenie čierne, koriander) pórová: hrachový bielkovinový izolát, sušená zelenina (pór min. 20 %, cibuľa, cesnak, petržlenová salsa: hrachový bielkovinový izolát, sušená zelenina (paradajky, cibuľa, cesnak, jalapeño), inaktívne kvasnice, hrášková vláknina, soľ, dextróza, koreniny (zázvor, koriander, kurkuma, bazalka), aróma špenátová: hrachový bielkovinový izolát, sušená zelenina (špenát min. 20 %, cibuľa, cesnak, petržlenová vňať), inaktívne kvasnice, soľ, hrášková vláknina, dextróza, koreniny (korenie čierne, kurkuma, bobkový list, koriander), aróma

Hlavná konkurenčná výhoda produktu

Praktické balenie zmesi na prípravu vegánskych nátierok, na prípravu stačí pridať vodu. Ideálne riešenie na výlety a turistiku - nevyžaduje chladenie, ľahké balenie, skladné, trvanlivé.

Produktové varianty

8586022085420VEGGEE NÁTIERKA CESNAKOVÁ
8586022085444VEGGEE NÁTIERKA PÓROVÁ
8586022085468VEGGEE NÁTIERKA SALSA
8586022085482VEGGEE NÁTIERKA ŠPENÁTOVÁ
8586022085505VEGGEE NÁTIERKA ŽIVÁNSKA

B2B Popis

Novinky v sortimente spoločnosti Mäspoma, reflektujúce trendy v segmente potravín - príklon k rastlinnej strave, či už z dôvodov starostlivosti o zdravie, alebo spoločenskej zodpovednosti a ochrany životného prostredia. S vysokým obsahom bielkovín Bez gluténu Zdroj vlákniny Bez sóje

Dupetky Paradajka a bylinky

Perfetti Van Melle Slovakia, s.r.o.

Space PROTEIN

Healthy Food Supplements s.r.o.