Teekanne Green Tea Echinace-Lime

Kategórie: TEPLÉ NÁPOJE, Čaje

Svieži zelený čaj TEEKANNE s ovocnou príchuťou
Jemná chuť zeleného čaju prináša nielen vnútornú pohodu, ale aj množstvo benefitov pre zdravie. Či už ste tomuto fascinujúcemu nápoju prepadli, alebo si k nemu ešte len hľadáte cestu, vyskúšajte pestrú ponuku zelených čajov od TEEKANNE. Čakajú vás napríklad ovocné tóny grapefruitu, či limetky s echinaceou.
Nechajte sa uniesť čistotou zeleného čaju a doprajte si hrnček osviežujúceho zeleného čaju od TEEKANNE. Nadviažete na tisícročnú tradíciu, ktorá začala v starej Číne. Každý dúšok dodá vášmu telu látky potrebné pre silnú imunitu a podľa mnohých štúdií aj antioxidanty, ktoré znižujú riziko vážnych zdravotných problémov. V prvom rade si ale užijete skvelú prírodnú chuť, ktorá povzbudí a zdvihne náladu.
Pestré spojenie chutí nájdete v čaji Green Tea Echinacea-Lime, ktorý vás poteší osviežujúcou limetkou a príjemným kvetinovým nádychom echianacey. Táto rastlinka je známa vďaka skvelým účinkom na obranyschopnosť, vďaka ktorým je obľúbená aj v ľudovom liečiteľstve. Privoňajte si k echinacee prostredníctvom zeleného čaju Teekanne a vychutnajte si svoju príjemnú čajovú chvíľku opäť úplne inak.
Určite budete súhlasiť, že chuť grapefruitu je mnohovrstevná – jedno sústo v ústach rozohrá nespočetné množstvo chuťových tónov. Tie najlepšie z nich nájdete v zelenom čaji TEEKANNE Green Tea Grapefruit. Svieži citrusový nádych a jemnosť zeleného čaju tvoria skvelú kombináciu, ktorú si rýchlo obľúbite.

Základní informace

Výrobca / distribútorTEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava
ZnačkaTEEKANNE
WWWhttp://www.teekanne.sk/sk
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia20 nálevových sáčků á 2,0 g g
Dátum uvedenia na slovenský trh09/2019
Odporúčaná maloobchodná cena1,9 EUR

Teekanne Bio Organics

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

Popradský Wellness Čaj detox prirodzené očistenie tela

Baliarne obchodu a.s. Poprad Hraničná 664/16 058 58 Poprad

Nescafé Dolce Gusto Espresso Generoso

Nestlé Slovensko s.r.o. Košovská cesta 11 971 27 Prievidza

TEEKANNE Spánok a nervy

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

Teekanne Bella Limone

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

TEEKANNE Sweet Cherry

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava