Teekanne Green Tea Echinace-Lime

Kategórie: TEPLÉ NÁPOJE, Čaje

Svieži zelený čaj TEEKANNE s ovocnou príchuťou
Jemná chuť zeleného čaju prináša nielen vnútornú pohodu, ale aj množstvo benefitov pre zdravie. Či už ste tomuto fascinujúcemu nápoju prepadli, alebo si k nemu ešte len hľadáte cestu, vyskúšajte pestrú ponuku zelených čajov od TEEKANNE. Čakajú vás napríklad ovocné tóny grapefruitu, či limetky s echinaceou.
Nechajte sa uniesť čistotou zeleného čaju a doprajte si hrnček osviežujúceho zeleného čaju od TEEKANNE. Nadviažete na tisícročnú tradíciu, ktorá začala v starej Číne. Každý dúšok dodá vášmu telu látky potrebné pre silnú imunitu a podľa mnohých štúdií aj antioxidanty, ktoré znižujú riziko vážnych zdravotných problémov. V prvom rade si ale užijete skvelú prírodnú chuť, ktorá povzbudí a zdvihne náladu.
Pestré spojenie chutí nájdete v čaji Green Tea Echinacea-Lime, ktorý vás poteší osviežujúcou limetkou a príjemným kvetinovým nádychom echianacey. Táto rastlinka je známa vďaka skvelým účinkom na obranyschopnosť, vďaka ktorým je obľúbená aj v ľudovom liečiteľstve. Privoňajte si k echinacee prostredníctvom zeleného čaju Teekanne a vychutnajte si svoju príjemnú čajovú chvíľku opäť úplne inak.
Určite budete súhlasiť, že chuť grapefruitu je mnohovrstevná – jedno sústo v ústach rozohrá nespočetné množstvo chuťových tónov. Tie najlepšie z nich nájdete v zelenom čaji TEEKANNE Green Tea Grapefruit. Svieži citrusový nádych a jemnosť zeleného čaju tvoria skvelú kombináciu, ktorú si rýchlo obľúbite.

Základní informace

Výrobca / distribútorTEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava
ZnačkaTEEKANNE
WWWhttp://www.teekanne.sk/sk
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia20 nálevových sáčků á 2,0 g g
Dátum uvedenia na slovenský trh09/2019
Odporúčaná maloobchodná cena1,9 EUR

Teekanne Bella Limone

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

Mletá káva L’OR

JACOBS DOUWE EGBERTS SK s.r.o. Pribinova 25 811 09 Bratislava

TEEKANNE Love Pink Grapefruit

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

Teekanne Warm&Cozy

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

TEEKANNE Medovka s citrónom

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

TEEKANNE Fresh Lesné plody s limetkou

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava