Teekanne Fresh

Kategórie: NÁPOJE, Ľadové čaje

Zatočte s pocitom smädu bez výčitiek!
Sú tu ovocné ľadové čaje TEEKANNE Fresh s 0% kalórií

Chcete zahnať pocit smädu chutne a bez kalórií? TEEKANNE má pre vás úžasný Fresh Ice Tea, čajový nápoj bez cukru s tou najlepšou chuťou ovocia. Praktická 0,5-litrová fľaša je ideálna na cesty, takže sa môžete príjemne občerstviť napríklad pri vode, na výlete alebo kdekoľvek, kde vás prepadne túžba po poriadnom ovocnom osviežení.

Ľadové čaje od TEEKANNE sú 100% prírodné a zároveň obsahujú 0% cukru a 0% kalórií, takže stačí otvoriť viečko a zatočiť s pocitom smädu chutne a úplne bez výčitiek.

Skúsiť môžete napríklad Fresh Ice Tea Pomegranate & Peach s chuťou granátového jablka a broskyne. Sladké tóny exotického ovocia sa perfektne dopĺňajú s ovocno-bylinkovým čajom a dohromady tvoria chutný nápoj pre všetkých, ktorí radi objavujú nové chuťové zážitky.

Vďaka TEEKANNE Fresh Ice Tea Pfirsich pocítite, ako dokonale ladí chuť broskyne s čiernym čajom. Jednoduchá, ale intenzívne osviežujúca kombinácia broskyňovej šťavy a nálevu z čierneho a bylinkového čaju vás zaručene príjemne prekvapí.

Tiež sa presvedčíte, že tradičný čierny čaj s citrónom nepatrí len k dlhým zimným večerom. Jeho ľadovú verziu TEEKANNE Fresh Ice Tea Lemon si zamilujete po prvom dúšku. Čierny a bylinkový čaj s citrónovou šťavou vo fľaši si môžete dať len tak alebo si do pohára prihodiť pár kociek ľadu pre absolútne ľadové potešenie.

Základní informace

Výrobca / distribútorTEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava
ZnačkaTEEKANNE
WWWhttp://www.teekanne.sk/sk
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia0,5 l
Dátum uvedenia na slovenský trh09/2019

Fernet Stock

STOCK Plzeň-Božkov s.r.o. Palírenská 641/2 32600 Plzeň-Božkov

Staropramen Cool Uhorka & Limetka

Staropramen - Slovakia, s. r. o. Tomášikova 30 821 01 Bratislava

Teekanne Funkčné čaje

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

TEEKANNE Fresh Hruška a medovka

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

Teekanne Bella Limone

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava