TEEKANNE Fresh Granátové jablko s broskyňou

Kategórie: NÁPOJE, Ľadové čaje

Osviežujúci nápoj TEEKANNE Fresh Granátové jablko s broskyňou obsahuje čistý nálev z ovocia a bylín, je úplne bez cukru a kalórií. 100% ovocný čaj je k dispozícii vo fľaši o objeme 0,5 l.
Rýdzu chuť prírody TEEKANNE Fresh Granátové jablko s broskyňou oceníte nielen ako perfektnú prevenciu proti smädu, ale zároveň dokonale zapadne do jedálnička všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu.

Základní informace

Výrobca / distribútorTEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava
ZnačkaTEEKANNE
WWWhttp://www.teekanne.sk/
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia500 ml
Dátum uvedenia na slovenský trh06/2019
Odporúčaná maloobchodná cena0,99

Zloženie

Ovocno-bylinný čaj (voda, ibištek, jablko, šípky, sladké listy černice, listy stévie, broskyňový granulát), šťava z granátového jablka ...

B2B Popis

Letné slniečko býva neúprosné a smäd spaľujúci. Ak sa chcete kedykoľvek osviežiť a zároveň sa vyhnúť zbytočným kalóriám, máme pre vás riešenie - osviežujúci nápoj TEEKANNE Fresh Granátové jablko s broskyňou. Obsahuje totiž iba čistý nálev z ovocia a bylín, a preto je úplne bez cukru a kalórií. 100% ovocný čaj vo fľaši o objeme 0,5 l môžete mať stále pri sebe. Rýdzu chuť prírody TEEKANNE Fresh Granátové jablko s broskyňou oceníte nielen ako perfektnú prevenciu proti smädu, ale zároveň dokonale zapadne do jedálnička všetkých vyznávačov zdravého životného štýlu. Dodržiavať pitný režim zdravo a s chuťou môžu aj milovníci granátových jabĺk. Toto sladkokyslé exotické ovocie dokonale súzvučí so sladkou broskyňou v čerstvo vylúhovanom čaji Fresh Granátové jablko s broskyňou. Tak zažeňte smäd a užite si pritom aj výbornú chuť TEEKANNE Fresh Granátové jablko s broskyňou, sviežu vlnu ovocného čaju bez cukrov a kalórií. TEEKANNE „Fresh“ Granátové jablko s broskyňou je k dispozícii v praktickom balení 0,5 l za maloobchodnú cenu 0,99 EUR. Pre viacej informácií a tipov navštívte teekanne.sk.

HELL Active

Hell Energy SK s.r.o. Južná trieda 66 040 01 Košice

Pivo Horal

KL Logistic Service spol. s r. o. Esterházyovcov 32/3192 924 01 Galanta

Teekanne Ginger Curcuma

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

TEEKANNE Zázvor Černý bez

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

TEEKANNE Green Tea Grapefruit

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava