Spak Vegan Dressing

Kategórie: KOLONIÁL, Ochucovadlá

TISÍC OSTROVOV: Tento dresing bol pripravený podľa klasického amerického receptu, ale pritom je 100% vegánsky. Kombinácia paradajok a jemne nakrájaných uhoriek a papriky tvorí základ tohto klasického dresingu, ktorý sa skvele hodí na listové šaláty. Môžete ho ale podávať tiež ku vyprážaným či grilovaným mäsovým alternatívnym pokrmom.

BAZALKA: Krásne hustý vegánsky dresing s aromatickými tónmi bazalky chutí skvele ku všetkým zeleným a miešaným šalátom. Ideálny k vitariánským šalátom.

TEKVICOVÝ OLEJ: Tento delikátne jemný vegánsky dresing sa vďaka svojej typickej orieškovej príchute štajerského tekvicového oleja skvele hodí ku všetkým druhom listových šalátu aj k zemiakovému šalátu.

MANGO: Tento vegánsky mangový dresing vyniká svojou jemnou ovocnou kyselinkou a skvele dochuťou všetky druhy listových šalátu. Exotická chuť manga v kombinácii s bielym balsamikovým octom poskytuje mimoriadnej chuťové zážitky. Tento dresing môžete použiť aj pri príprave ovocných šalátov.

ZÁHRADNÉ BYLINKY – ČESNAK: Vďaka mnohým aromatickým bylinkám a príjemnej cesnakové chuti sa tento vegánsky dresing výborne hodí ku všetkým zeleným a miešaným šalátom aj šalátom s paradajkami. Skvele si ho vychutnáte tiež ako dip so zeleninovými tyčinkami.

Základní informace

Oblátkové trubičky Brick

Comperio s.r.o. Nuselská 1419/53 140 00 Praha 4

Žuvačky Mentos Pure Fresh

Perfetti Van Melle Slovakia s.r.o. Gorkého 3 811 01 Bratislava

Teekanne Bio Organics

TEEKANNE, s.r.o. Röntgenova 26 851 01 Bratislava

Lay’s Oven Baked

PEPSI - COLA SR, s.r.o. Nádražná 534 901 01 Malacky

Seditky mini piškóty

I.D.C. Holding, a.s. Bajkalská 19B 821 01 Bratislava