LUNTER TOFU NA GRIL

Kategórie: CHLADENÝ A MRAZENÝ TOVAR, Hotové jedlá, polotovary

Ľahká príprava, ktorú zvládnu úplne všetci. Presne taká je grilovačka s novými TOFU NA GRIL TYMIAN a SWEET CHILLI, ktoré si vás získajú jednoduchou a rýchlou prípravou, gurmánskym zážitkom, ale aj vysokým obsahom proteínov. Stačia dve minúty –  a plnohodnotné jedlo s vyváženou chuťou tymianu alebo ostrejšieho sweet chilli pre celú rodinu máte na stole. Potešte svoje zdravie i chuťové kanáliky a doprajte si grilovačku spolu s LUNTER TOFU NA GRIL hoci aj každý deň!

 LUNTER TOFU NA GRIL TYMIAN a SWEET CHILLI predstavujú hotové jedlo pre každého, kto sa zaujíma o zdravý životný štýl a hľadá jednoduchý spôsob, ako sa chutne, rýchlo a ľahko najesť. Bez zbytočného marinovania, dochucovania či hľadania tých správnych kombinácií – táto novinka bola špeciálne vyvinutá tak, aby vám uľahčila prípravu a zaručila skutočne lahodnú chuť grilovaného tofu, ktoré radi ponúknete svojim najbližším i priateľom.

TOFU NA GRIL navyše obsahuje minimálne 43% proteínov z odporúčanej dennej dávky, vápnik a ďalšie telu prospešné látky. Zaručene v ňom nenájdete konzervanty, GMO, lepok, laktózu ani cholesterol. Na rozdiel od klasických mäsových produktov, rýb či zeleniny, ktorých príprava zaberie aj desiatky minút, LUNTER TOFU NA GRIL stačí nakrájať na želanú veľkosť a tvar, opiecť na grile či grilovacej panvici podľa chute z oboch strán a zjesť. Doprajte si grilovanie bez obáv, že by sa vám suroviny počas horúcich letných dní pri skladovaní pokazili – tofu vám v chladničke pokojne vydrží 6 až 8 týždňov.

 

 

Základní informace

Výrobca / distribútorALFA BIO s.r.o., Kremnička 71, 974 05 Banská Bystrica
ZnačkaLUNTER
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia180 g
Dátum uvedenia na slovenský trh06/2020

Zipser saláma 75 g

TAURIS, a.s.

Rama 100% rastlinná alternatíva masla

Upfield Slovensko, spol. s r. o.

LUNTER krémová nátěrka

ALFA BIO s.r.o., Kremnička 71, 974 05 Banská Bystrica

LUNTER krémová nátěrka

ALFA BIO s.r.o., Kremnička 71, 974 05 Banská Bystrica

LUNTER PRINÁŠA ĽAHKÉ A RÝCHLE HOTOVÉ JEDLÁ DO DOMÁCNOSTÍ

ALFA BIO s.r.o., Kremnička 71, 974 05 Banská Bystrica