Objavte čarovný svet Harryho Pottera v novej edícii Kinder Joy

Kategórie: KOLONIÁL, Čokoládové cukrovinky

Zažite nové kúzelnícke dobrodružstvá s Harrym Potterom vďaka Kinder Joy, obľúbenej pochúťke s mliečnym a kakaovým krémom, a dvoma chrumkavými oblátkovými guličkami. Figúrky podľa kníh J. K. Rowlingovej môžu navyše ožiť pred očami v zábavnej aplikácii Applaydu & Friends pre deti od 8 do 12 rokov.

Aby ste sa dostali do sveta plného kúziel a fantázie, nemusíte chodiť na nástupištia 9 a 3/4. Teraz sa do kúzelníckej školy ľahko prenesú všetci milovníci Kinder Joy. V každom balení môžu nájsť figúrky z príbehov o Harrym Potterovi, vrátane snaživej Hermiony, ľstivého Draca Malfoya alebo múdreho Dumbledora, ale aj zábavné vychytávky, multifunkčné záložky alebo náramky v štýle kúzelníckeho sveta.

Figúrkam môžete jednoducho vdýchnuť život – stiahnite si bezplatnú aplikáciu Applaydu & Friends, ktorá ponúka bezpečné prostredie bez reklám a nákupov, a naskenujte QR kód. Ten nájdete pri výrobku v obchodoch, a taktiež na letáčiku priamo v Kinder Joy. Potom už stačí len sledovať, ako sa váš avatar prebúdza k životu, a pustiť sa s ním do hier a aktivít v prostredí čarokrásneho Rokfortu.

Nová sezóna aplikácie Applaydu & Friends ponúka deťom vo veku od 8 do 12 rokov nekonečnú kúzelnú zábavu a cez nové herné zážitky uľahčuje ich zapojenie do kolektívu. Nechajte vaše deti pretekať so svojimi rovesníkmi alebo si užiť magické dobrodružstvá na známych miestach slávnej kúzelníckej školy. Zvedavejšie deti potom môžu vytvárať vlastné mapy a v sekcii pre kódovanie sa môžu zoznámiť so základmi samotného kódovania a vyskúšať si tak svoje logické a kreatívne myslenie.

Viac informácií o bezplatnej aplikácii Applaydu & Friends nájdete na webe www.kinder.sk. Nová edícia Kinder Joy bude dostupná od 1. mája a bude podporená TV spotom, v mieste predaja aj na sociálnych sieťach.

Základní informace

Výrobca / distribútorFerrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5
ZnačkaKinder Joy
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia20 g
Dátum uvedenia na slovenský trh05/2023

Gullón Sharkies bezlepkové sušienky

Gullón Av. Burgos, 2, 34800 Aguilar de Campoo, Palencia, Španělsko

Manner Müsli

Josef Manner & Comp. AG Wilhelinenstrasse 6 1171 Wien

Collagen+

MAX SPORT s.r.o. Mlynské luhy 76 / A 821 05 Bratislava Slovensko

Vianočná mini-pyramída Ferrero Rocher

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5

Giotto

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5

Ako dobre poznáte svoju vlasť? Súťažte s nátierkou Nutella o úžasné ceny!

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5