Nutella rozdáva úsmevy už 60 rokov a k výročiu vydáva limitovanú edíciu pohárov

Kategórie: KOLONIÁL, Čokoládové cukrovinky

Ikonická nátierka Nutella oslavuje významné výročie. Tento rok je to presne 60 rokov, kedy bol svetu predstavený prvý pohár tejto nátierky s nezameniteľnou lieskovoorieškovou chuťou, a pri tejto príležitosti sa Nutella rozhodla osláviť svoje výročie tým, čo je pre ňu typické – rozdávaním radosti a úsmevov. V rámci osláv značka premieňa svoje logo na úsmev, vydáva limitovanú edíciu pohárov a prichádza s novou spotrebiteľskou súťažou.

Samotná história nátierky Nutella siaha až do roku 1946. Po druhej svetovej vojne, kedy bolo kakao extrémne vzácne, premenila spoločnosť Ferrero tento zložitý problém na inovatívne riešenie a vytvorila sladkú pastu z lieskových orechov, cukru a trochy vzácneho kakaa – a tak vznikol prvý predchodca nátierky Nutella.

Odvtedy prešla Nutella veľký kus cesty, získala si milióny fanúšikov po celom svete a stala sa synonymom nielen lieskovoorieškovej nátierky, ale aj úsmevu. Značka Nutella verí, že každodenný život sa skladá z mnohých okamihov, ktoré sú príležitosťou na úsmev a radosť. Tieto okamihy sú však často prehliadané alebo brané ako samozrejmosť. Preto sa Nutella rozhodla osláviť svoje 60. narodeniny vydaním limitovanej edície pohárov, ktoré rozdávajú a šíria úsmev.

Poháre z limitovanej edície je možné kúpiť v 10 variantoch a predstavujú hrdinov, ktorých spotrebitelia nájdu aj medzi svojimi priateľmi a rodinou. Každý tak môže nátierkou Nutella obdarovať napríklad svojho superhrdinu, najlepšieho priateľa alebo svoju módnu ikonu a vykúzliť im úsmev na tvári.

Od 1. 5. do 30. 6. 2024 pobeží aj nová spotrebiteľská súťaž o 60 svetrov s logom Nutella, o 60 piknikových košov a o hlavnú cenu pre troch výhercov, ktorí získajú pobyt v Taliansku v hodnote 4900 Eur. Stačí si v tomto období zakúpiť niektorý z výrobkov Nutella a do súťaže sa zapojiť nahraním účtenky na web Nutella.cz. Súťažiť je možné nielen s nátierkou, ale aj so sušienkami Nutella Biscuits a baleniami Nutella & GO a Nutella B-Ready.

Základní informace

Výrobca / distribútorFerrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5
ZnačkaNutella
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia1000 g
Dátum uvedenia na slovenský trh01/05/2024

Celomáčané Kakaové rezy Kokosové

I.D.C. Holding, a.s. Bajkalská 19B 821 01 Bratislava

Dekor mix modrý Dr. Oetker

Dr.Oetker, s.r.o. Americká 2335 272 01 Kladno - Kročehlavy, CZ / Dr. Oetker s.r.o. Ľadová 14 811 05 Bratislava

Ovsená kaša jablko, škorica Dr. Oetker

Dr. Oetker s.r.o. Ľadová 14 811 05 Bratislava

Raffaello Malina

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5

Kinder Joy prináša novú edíciu postavičiek superhrdinov a zloduchov zo slávnych DC komiksov

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5

Užite si spoločné vianočné chvíle s Nutella Biscuits

Ferrero Slovenská spravovaná Ferrero Česká s.r.o. Karla Engliše 6/3021 150 00 Praha 5