Daylong sensitive sun care

Kategórie: DROGÉRIA A KOZMETIKA, Opaľovací kozmetika

Daylong sensitive gél-krém je mimoriadne dobre tolerovaná ochrana pred slnkom pre kožu citlivú na slnko, pri sklone k slnečnej alergii a pre mastnú kožu. Gélový krém / fluid sa rýchlo vstrebe a zanecháva na koži príjemný zamatový pocit. Fotostabilný systém UV filtrov Daylong ™ ponúka vysoko účinnú a okamžitú ochranu pred UVA a UVB žiarením, efektívne bunkovú ochranu a chráni pred starnutím kože podmieneným slnkom. Neparfumovaný, bez tukov a emulgátorov, bez pridaných konzervantov a parabénov a je nekomedogénny. Po dostatočnom vstrebaní mimoriadne odolný voči vodea rezistentný voči potu. Daylong sensitive gél-gluid je mimoriadne vhodný pre každodenné ochranu tváre pred slnkom a ako dobrý základ pod make-up.

Základní informace

Výrobca / distribútorGalenoderm, s.r.o. Nobelova 28 831 02 Bratislava 3
ZnačkaDaylong
WWWhttps://www.daylong.sk/
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia100 ml
Dátum uvedenia na slovenský trh04/2017

Hlavná konkurenčná výhoda produktu

Neobsahuje tuky ani emulgátory a poskytuje tak vynikajúcu ochranu pre ľudí trpiacich Mallorca akné alebo inou alergiou na slnko.

Produktové varianty

7612076455337
7612076455153

B2B Popis

Extra ľahké textúry vyvinuté špeciálne pre citlivú pokožku so sklonom k slnečnej alergii a tiež pre mastnú pokožku. Ľahko sa rozotiera, vstrebáva a zanecháva na koži príjemný zamatový pocit.

Cif Power&Shine Kúpeľňa

Unilever Slovensko, spol. r. o. Karadžičova 10 821 08 Bratislava

Lanza Tekutý čistič pračky

Reckitt Benckiser (Slovak Republic), s.r.o. Drieňová 3 821 08 Bratislava

Cetaphil Restoraderm

Galenoderm, s.r.o. Nobelova 28 831 02 Bratislava 3