Cocochef – kokosový olej v spreji

Kategórie: KOLONIÁL, Oleje a tuky, Špeciálne potraviny

Kokosový olej použitý v tomto našom jedinečnom produkte je lisovaný z dužiny plodu kokosovej palmy, preto má veľmi príjemnú lahôdne sladkastú kokosovú vôňu aj chuť. Je prémiovej kvality, nehydrogenizovaný, neobsahuje žiadne prídavné látky a nie je ani tepelne upravovaný. Je výborný na grilovanie, na prípravu šalátov na vymazávanie panvíc a foriem na pečenie, pri príprave zdravých jedál, jednoducho každá kvapka tohto oleja je cenná.

Základní informace

Výrobca / distribútorErik Márton s.r.o. Vŕbová 1204/52 925 23 Jelka
ZnačkaNajtelo
WWWhttps://www.cocochef.sk/
Gramáž / objem spotrebiteľského balenia270 g
Počet ks v kartóne10
Dátum uvedenia na slovenský trh01/2018
Odporúčaná maloobchodná cena5,4

Zloženie

Kokosový olej extra panenský za studena lisovaný, hnací plyn

Hlavná konkurenčná výhoda produktu

Potravinárske produkty v oblasti zdravej výživy neponúkajú efektívne, čistotné a zdravotne prospešné a zároveň aj ekonomické riešenie na použite kokosového tuku, nakoľko kokosový olej za studena lisovaný má veľmi zvláštne vlastnosti citlivé na teplo. Ľahko môžeme zbaviť tento skvelý olej aj sami svojich prospešných výživových hodnôt nesprávnym použitím tepla, pri snahe skvapalniť ju, vlastne každá naša snaha skvapalniť tento tuk bežnými domácimi prostriedkami je pre živiny v tomto oleji zničujúca, plynový sporák, mikrovlnka a podobne, nakoľko nevieme od sledovať presný stupeň oleja pri skvapalnení. Vymysleli sme ale spôsob ako sa dá tento prirodzene tuhý olej /tuk udržať v tepelnom stave a pritom nepoškodiť jeho výživné hodnoty. Ostalo „už len“ prísť na spôsob ako udržať kokosový olej vo forme oleja, a zabrániť tak jeho reakciu na kolísavé teploty okolia a to bez použitia tepelnej úpravy.

Produktové varianty

8588006709438

B2B Popis

Objem výrobku: 200ml Návod na použitie: 1.Pred použitím dobre potraste Pri aplikovaní výrobku držte vrch rozprašovača približne 20-22 cm od nerozohriatého povrchu na pečenie, grilovanie. (Nikdy nestriekajte na otvorený oheň ani priamo do pece rúry) Ideálne je sprejovať panvicu alebo nádobu dovtedy kým sa na nich nevytvorí súvislá vrstva oleja. Potravinárske produkty v oblasti zdravej výživy neponúkajú efektívne, čistotné a zdravotne prospešné a zároveň aj ekonomické riešenie na použite kokosového tuku, nakoľko kokosový olej za studena lisovaný má veľmi zvláštne vlastnosti citlivé na teplo. Ľahko môžeme zbaviť tento skvelý olej aj sami svojich prospešných výživových hodnôt nesprávnym použitím tepla, pri snahe skvapalniť ju, vlastne každá naša snaha skvapalniť tento tuk bežnými domácimi prostriedkami je pre živiny v tomto oleji zničujúca, plynový sporák, mikrovlnka a podobne, nakoľko nevieme od sledovať presný stupeň oleja pri skvapalnení. Vymysleli sme ale spôsob ako sa dá tento prirodzene tuhý olej /tuk udržať v tepelnom stave a pritom nepoškodiť jeho výživné hodnoty. Ostalo „už len“ prísť na spôsob ako udržať kokosový olej vo forme oleja, a zabrániť tak jeho reakciu na kolísavé teploty okolia a to bez použitia tepelnej úpravy. Náš produkt je využiteľný v celej oblasti potravinárstva, od výroby aj po konečného spotrebiteľa. Dá sa veľmi dobre využiť pri výrobe zdravých, bezgluténových ,diabetických koláčov, keksov a rôznych druhov pečív v pekárniach reštauráciách na vymazávanie používaných plechov, panvíc a rôzneho typu pomôcok. Využiteľný je ale aj v domácnostiach na studenú kuchyňu na ochutenie šalátov, na vymazávanie grilov plechov panvíc a foriem. Tento produkt má veľa výhod, nielen že obsahuje veľa výživných látok prospešných pre organizmus, ale má dobré vlastnosti že nepreberá chuť jedľa, neprepaľuje sa a má vysoký stupeň horenia takže pri prípadnej tepelnej úprave to tiež veľmi dobre splní úlohu ktorú od neho očakávajú v kuchyni. Je veľmi dobre dávkovateľný vďaka svojmu rozprašovaču ktorý dokáže rovnomerne nanášať olej na akýkoľvek aj nerovný povrch, a bez zbytočných nečistôt spôsobením zamastením použitých pomôcok. Je tak zároveň aj veľmi ekonomický, nakoľko nebudete plytvať olejom pritom ako ho budete sa snažiť dávkovať vo forme tuku , nakoľko ho v bežnej domácnosti neviete premeniť do kvapalného stavu bez znehodnotenia živín. Spotrebiteľa tak vedia ušetriť dosť peňazí s kúpou spreju namiesto kokosového tuku /oleja. Tento náš sprej má vyžitie aj v kozmetike. Veľmi dobre pôsobí po nanášaní na kožu pri opaľovaní, nemusíte tak plytvať olejom na tento účel. Môžete ju ale natrieť po nasprejovaní na ruku aj na tvár či ostatné časti tela. Minimálna trvanlivosť do: viď na balení! Identifikácia šarže: vď na balení! Priemerná výživová hodnota v 100g výrobku: Energetická hodnota: 3700kJ/884kcal Tuky:99,8g -z toho nasýtené mastné kyseliny:85,7g Sacharidy:0g Z toho cukor: 0g Bielkoviny: 0g Soľ: 0g

Žuvačky Mentos Pure Fresh

Perfetti Van Melle Slovakia s.r.o. Gorkého 3 811 01 Bratislava

BAULI CROISSANT BEZ PRIDANÝCH CUKROV

MAX SPORT s.r.o. Mlynské luhy 76 / A 821 05 Bratislava Slovensko