Registrácia na odberu newslettera TaPnovinky

Registráciou na odber newslettera si zaistíte, že do svojej e-mailovej schránky budete automaticky každý mesiac dostávať prehľad nových produktov na trhu. Aby sme vám ho mohli posielať, vyplňte do príslušného políčka váš e-mail, ďalej prosím venujte pozornosť nižšie uvedeným právnym informáciám a na záver potvrďte registráciu.

Chcem dostávať tiež:

Právne dojednania:
Potvrdením registrácie vyplnených údajov v tomto formulári vyjadrujem svoj záujem o odber periodického newsletteru TaPnovinky a ďalších zaškrtnutých newslettrov.
Zároveň týmto vyjadrujem súhlas so spracovaním poskytnutých údajov a ich zaradením do databázy spoločností ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., so sídlom Holečkova 29, Praha 5, IČO: 48117706.
Tento súhlas platí do odvolania. Som si vedomý (a) toho, že tento súhlas môžem čiastočne alebo úplne kedykoľvek odvolať kontaktovaním spoločnosti ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., pomocou týchto webových stránok, na www.atoz.cz či zaslaním e-mailu na distribuce@atoz.cz. S poskytnutými osobnými údajmi bude zaobchádzať v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. O ochrane osobných údajov a nadväzujúcimi zákonmi a nariadeniami.

 

KONTAKTUJTE NÁS

ATOZ Marketing Services, spol. s r. o.

Holečkova 657/29
150 00 Praha 5 – Smíchov

IČO: 48117706

Daniela Kubáňová

daniela.kubanova@atoz.cz

Tel.: +420 603 140 197